Právě si prohlížíte staré CCL stránky (2011 - 2019), aktuální verze na www.ccl.cz
You are now visiting a previous version of CCL website (2011 - 2019), you will find the current version at www.ccl.cz

main menu

Cesta k dokumentu: Úvod » Služby » Seznam vybraných realizací » OLYMPIA TABLE TENNIS CONTEST 2012

OLYMPIA TABLE TENNIS CONTEST 2012

 • Nákupní centrum OLYMPIA OLOMOUC
 • 28. srpna 2012
 • Olomouc (Česká republika)

OLYMPIA TABLE TENNIS CONTEST 2012

28. srpna 2012 proběhla v olomoucké Olympii jedinečná exhibice olympijských hráček z Londýna ve stolním tenise

Olympijský oheň v Londýně 2012 nedávno pohasl, ale jeho odlesk zazářil v hanácké metropoli v úterý 28. srpna. V nákupním centru Olympia Olomouc se uskutečnila jedinečná zábavná akce pro veřejnost - exhibice účastnic olympijského turnaje ve stolním tenise.V "olympijském finále" reprezentantek ČR z Londýna 2012 těsně zvítězila Iveta Vacenovská nad Danou Hadačovou, pod pozorným dohledem vrchní rozhodčí, nejlepší české hráčky 90. let Renáty Štrbíkové.

A co víc!, vybraní návštěvníci nákupního centra vyzvali reprezentantky České republiky Ivetu Vacenovskou či Danu Hadačovou na souboj! Soupeři reprezentantek se rekrutovali jednak z posluchačů Radia Haná a jednak z návštěvníků, kteří se přihlásiil pořadatelům v průběhu akce. V utkání na jeden set do 11 bodů přidělovaly olympioničky soupeřům podle jejich výkonnosti na doporučení přihlížejících diváků náskok. I tak všechna utkání dokázaly vyhrát, každá až na jednu výjimku. Posluchač Jarda, jeden z výherců soutěže Radia Haná, splnil svůj vzkaz do éteru, dostal náskok 10:0, ale drtivým forhendem ukončil souboj hned v druhém míči: k pobavení návštěvníků centra vyhrál 11:1 a vysloužil si mohutný aplaus.

Program hudebně orámovala svoji hudbou světoznámá DJ LUCCA.

Všichni soutěžící získali poukaz k nákupu v obchodě Hervis, vstupenku na finálové dny ITTF World Tour v Olomouci, podepsaný leták všemi aktérkami a další ceny od Centra Olympia.

Odpoledne plné olympijského sportu a zábavy završila autogramiáda všech tří hvězd.

PARTNEŘI AKCE:

 • nákupní centrum OLYMPIA OLOMOUC
 • Rádio Haná
 • Česká asociace stolního tenisu
 • Hervis

  Produkce akce:

 • CCL-CONFERENCE CZECHOSLOVAKIA LTD.
  O Centru Olympia Olomouc
  Centrum Olympia Olomouc je vzhledem ke svému umístění, šíři nabídky a designu, který respektuje místní prostředí, prvním nákupním centrem svého charakteru v olomouckém regionu. Zákazníci moderního nákupního centra mají možnost nakupovat na ploše 32 000 m2 v téměř stovce obchodů od pondělí až do neděle od 9 do 21 hodiny. Zastoupeny jsou např. H&M, C&A, Hervis sport, Datart, Reserved, Humanic, New Yorker, s.Oliver, Pompo Maxi hračky, Orsay, Takko fashion, Deichmann, Pimkie, Oodji, Promod a hypermarket Albert.

 • Výběr jazyka:


  E-mail: info@ccl.cz, tel.: +420 251 008 111 | Kontakt | CCL tým

  © CCL 2024